Thule Motion 3 XXL Low, 450 Liter
calcActive())">
Lavtbyggende

÷8%

Thule Motion 3 XXL Low, 450 Liter
Thule Motion 3 XXL Low er en stilig og romslig takboks på 450 liter, designet for moderne eventyrere. Takboksen er slank, aerodynamisk silhuett med robust funksjonalitet og lav vekt. Boksen veier kun 23 kg som er betydelig mindre enn andre lavtbyggende takbokser.
Utvendige mål: 232 x 92 x 37 cm
Innvendige mål: 220 x 77 x 33 cm
Høyde over takstativ: 32 cm
Vekt: 25 kg
- På lager: 4
- Varenummer
- THU639500
- Farge
- Sort
kr 12 999,00
kr 11 999,00
Beskrivelse / Thule Motion 3 XXL Low, 450 Liter
THULE MOTION 3 XXL LOW - stilfull takboks med forward design for montering på de aller fleste biler uten fare for konflikt med bakluke.
Aerodynamisk profil med senket nese for mindre luftmotstand og drivstoff forbruk. Ekstra lav profil som gjør seg på de fleste biler.
Meget enkel å montere med Thules patenterte PowerClick monteringssystem. Solid lokk med SlideLock låsesystem som er enkelt å betjene selv med hansker på.
Lokket kan som på alle andre Thule bokser åpnes fra begge sider.
Mer informasjon
| Ean | 197074565891 |
|---|---|
| Produsent | Thule |
| Farge | Sort |
| Takboks Lengde (cm) | 232 |
| Volum (Liter) | 450 Liter |
| Innvendig dimensjoner i cm (l x b x h) | 220x77x33 cm |
| Lastekapastiet (Kg) | 75kg |
| Festesystem | Powerclick |
| Låser følger med | Ja |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Hvor mange par ski har du? | 7 par |
| Lastekapasistet snøbrett | 3-5 stk |
| Maksimal lengde på skiene (cm) | 215 cm |
| Skiholder | Kan kjøpes som ekstrautstyr |
| Passer stangtype | AeroBar, Wingbar, Squarebar, Wingbar EVO, WingBar Edge, WingBar EVO Edge, Flushbar, Menabo |
| Trenger adapter til stang | Adapter 697604 nødvendig for Probar og Slidebar |
| Produktet veier | 25 kg |
