Thule Motion 3 XL, 500 Liter
calcActive())">
÷9%

Thule Motion 3 XL, 500 Liter
Thule 639800 Motion 3 XL takboks 500 Liter
Thule Motion 3 XL er en lekker og romslig takboks på 500 liter, og er arvtakeren til bestselgeren Motion XT XL. Takboksen er romslig, aerodynamisk profil med robust funksjonalitet og lav vekt. Boksen veier kun 23 kg som er betydelig mindre enn andretilsvarende takbokser. Maksimal lengde på ski er 200cm.
Utvendige mål: 215 x 89 x 43 cm
Innvendige mål: 203 x 74 x 37 cm
Høyde over takstativ: 38 cm
Vekt: 23 kg
- På lager: 2
- Varenummer
- THU639800
- Farge
- Sort
kr 10 999,00
kr 9 999,00
Beskrivelse / Thule Motion 3 XL, 500 Liter
THULE MOTION 3 XL - stilfull takboks med forward design for montering på de aller fleste biler uten fare for konflikt med bakluke.
Aerodynamisk profil med senket nese for mindre luftmotstand og drivstoff forbruk.
Meget enkel å montere med Thules patenterte PowerClick monteringssystem. Solid lokk med SlideLock låsesystem som er enkelt å betjene selv med hansker på.
Lokket kan som på alle andre Thule bokser åpnes fra begge sider.
Mer informasjon
| Ean | 197074565938 |
|---|---|
| Produsent | Thule |
| Farge | Sort |
| Takboks Lengde (cm) | 215 |
| Volum (Liter) | 500 liter |
| Innvendig dimensjoner i cm (l x b x h) | 202x74x37cm |
| Lastekapastiet (Kg) | 75kg |
| Festesystem | Powerclick |
| Låser følger med | Ja |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Hvor mange par ski har du? | 7 par |
| Lastekapasistet snøbrett | 3-5 stk |
| Maksimal lengde på skiene (cm) | 200cm |
| Skiholder | Kan kjøpes som ekstrautstyr |
| Passer stangtype | AeroBar, Wingbar, Squarebar, Wingbar EVO, WingBar Edge, WingBar EVO Edge, Flushbar, Menabo |
| Trenger adapter til stang | Adapter 697604 nødvendig for Probar og Slidebar |
| Produktet veier | 23kg |

