Thule Motion 3 XL Low Titan, 400 Liter
Thule Motion 3 XL Low Titan, 400 Liter
Thule Motion 3 XL Low er en stilig og romslig takboks på 400 liter, designet for moderne eventyrere. Takboksen er slank, aerodynamisk silhuett med robust funksjonalitet og lav vekt. Boksen veier kun 23 kg som er betydelig mindre enn andre lavtbyggende takbokser.
Utvendige mål: 216 x 89 x 36 cm
Innvendige mål: 203 x 74 x 30 cm
Høyde over takstativ: 30 cm
Vekt: 23 kg
Merk: Farge Titangrå
- På lager: 1
- Varenummer
- THU639401
- Farge
- Titan
Beskrivelse / Thule Motion 3 XL Low Titan, 400 Liter
Thule Motion 3 XL Low Titan - Testet til det ytterste


Hos Thule Test Center™ i Hillerstorp, Sverige, gjennomgår produktene ekstreme tester. Bagasjeboksene våre er designet for å bære utstyret ditt og passe bilen din så trygt og sikkert som mulig. Nedenfor er bare noen få eksempler på de mange testene som er utført.
Kollisjonstester
Thule gjennomfører flere kollisjonstester med forskjellige hastigheter og vekter for å se hvordan stativene og bagasjeboksene beskytter innholdet og kjøretøyet mot skade.
Simulering av slitasje
Spesialiserte tester som brukes til å evaluere slitasjen av bagasjeboksene over tid, for å vurdere holdbarheten og den langsiktige ytelsen.
Eksponeringstester
For å evaluere ytelsen til bagasjebokser under forhold som kan oppstå under bruk, utsetter Thule dem for ekstrem varme, kulde, fuktighet, sollys og kjemikalier.
Mer informasjon
| Produsent | Thule |
|---|---|
| Farge | Titan |
| Takboks Lengde (cm) | 215 |
| Volum (Liter) | 400 liiter |
| Innvendig dimensjoner i cm (l x b x h) | 202x74x30 cm |
| Lastekapastiet (Kg) | 75 kg |
| Festesystem | Powerclick |
| Låser følger med | Nei |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Hvor mange par ski har du? | 6 par |
| Lastekapasistet snøbrett | 3-5 stk |
| Maksimal lengde på skiene (cm) | 200 cm |
| Skiholder | Kan kjøpes som ekstrautstyr |
| Passer stangtype | AeroBar, ProBar, SquareBar, Wingbar, Squarebar, Wingbar EVO, WingBar Edge, WingBar EVO Edge, Flushbar, Menabo, Bilprodusentenes originale takstativ, Yakima |
| Trenger adapter til stang | Nei |
| Produktet veier | 23 kg |

