Thule FreeRide 532 - 1 sykkel på tak
calcActive())">
Thule FreeRide 532 - 1 sykkel på tak
Vår enkleste sykkelholder for montering på takstativ og kan brukes sammen med alle Thule takstativ. Dette er en sykkelholder som dekker de fleste behov. Innfestningen er enkel og du kan frakte sykler opp til 17kg. Er du en aktiv syklist med en påkostet sykkel, anbefaler vi at du ser på vår mer avanserte sykkelholdere for tak.
Denne kan ikke brukes til elsykler.
- Ikke på lager
- Varenummer
- THU532002
- Farge
- Aluminium
kr 1 249,00
Beskrivelse / Thule FreeRide 532 - 1 sykkel på tak
Thule FreeRide 532 sykkelstativ
- Enkel og funksjonell sykkelholder for montering på lastebøyler.
- Hurtigstropper for å feste hjulene på sykkelen og rammeholder med hurtiglås som passer de fleste rammestørrelser opp til 80mm.
- Sykkelen låses til stativet og stativet låses til takstativet.(Låsen er inkludert)
Mer informasjon
| Ean | 7313020009742 |
|---|---|
| Produsent | Thule |
| Farge | Aluminium |
| Plassering på bil | Tak |
| Festepunkt sykkel | Ramme |
| Lastekapastiet (Kg) | 17 |
| Passer rammedimensjoner | 22-70mm |
| Maks akselavstand | 1245 mm |
| Maks hjulstørrelse | 16 til 29 in |
| Maksimums dimensjoner for ovale rammer | 65x80mm |
| Kompatibel med sykler med gjennomakslinger | Ja |
| Passer til takstativer med 20 x 20 mm T-spor | Ja |
| Passer til takstativer med 24 x 30 mm T-spor | Adapter nødvendig THU 889-3
|
| Passer til SquareBar | Ja |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Antall sykler | 1 sykkel |
| Godkjent for el-sykkel | Nei |
| Baklys | Nei |
| Maksvekt pr sykkel (Kg) | 17 |
| Sammenleggbar | Ja |
| Avstand mellom sykler (cm) | Ikke relevant |
| Strømtilkobling | Ikke relevant |
| Sykkelen kan låses til sykkelstativet | Ja |
| Låser stativet til bilen | Ja |
| Låser følger med | Ja |
| Passer stangtype | AeroBar, ProBar, SlideBar, SquareBar, Wingbar |
| Produktet veier | 3,6 |
