Thule ProRide sort 598-B - 1 sykkel på tak
Thule ProRide sort 598-B - 1 sykkel på tak
Oppreist sykkelholder i Sort utgave for rask og enkel montering av sykler på opp til 20kg på takstativ. Kan vendes om, om du vil tilpasse den til plassering på venstre side av bilen.
Maks sykkelvekt: 20kg
Yttermål sykkelholder: 145 x 32 x 8.5 cm
Vekt: 4.2kg
- Ikke på lager
- Varenummer
- THU598002
- Farge
- Sort
Beskrivelse / Thule ProRide sort 598-B - 1 sykkel på tak
Thule ProRide 598 sykkelholder - sort utgave!
Oppdatert utgave av den populære og bestselgende ProRide 591 !
Stativets rammeholder og hjulholder er utviklet slik at sykkelen automatisk plasseres riktig når du fester den.
Det er raskt og enkelt å feste sykkelen – momentbegrenseren i festerattet kontrollerer hvor stor kraft sykkelrammen blir belastet med og viser tydelig når den er korrekt festet - ikke for mye og ikke for lite.
Trykket i gripekloa spres på store myke gummiputer som former seg etter rørene i sykkelrammen slik at risikoen for skade på rammen er minimal.
Sykkelen er trygt festet – ProRide 598 har fått en forlenget gripeklo på underarmen som sikrer enda bedre enn på forgjeneren ProRide 591. Gripekloen er kompatibel med Thule 984 Karbonrammebeskyttelse.
Hjulene holdes stabile – de festes trygt i hjulholdere med diagonale hurtigløsende hjulstropper.
Sykkelstativet kan enkelt speilvendes slik at det kan benyttes på ene eller andre siden av bilen uten bruk av verktøy.
Leveres ferdigmontert i esken. Ingen ekstra montering utover å feste det på bilen.
Låser sykkelen til sykkelstativet og sykkelstativet til takstativet (låser medfølger).
Mer informasjon
| Ean | 7313020073767 |
|---|---|
| Produsent | Thule |
| Farge | Sort |
| Plassering på bil | Tak |
| Festepunkt sykkel | Ramme |
| Lastekapastiet (Kg) | 20 |
| Passer rammedimensjoner | 22-80mm |
| Maks akselavstand | 1235mm |
| Maks hjulstørrelse | 16 til 29 in |
| Maks dekkbredde | 3 in |
| Maksimums dimensjoner for ovale rammer | 80x100mm |
| Kompatibel med sykler med gjennomakslinger | Ja |
| Passer til takstativer med 20 x 20 mm T-spor | Ja |
| Passer til takstativer med 24 x 30 mm T-spor | Adapter nødvendig THU889-1 |
| Passer til SquareBar | Adapter nødvendig THU889-5 |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Antall sykler | 1 sykkel |
| Godkjent for el-sykkel | Nei |
| Baklys | Nei |
| Maksvekt pr sykkel (Kg) | 20 |
| Sammenleggbar | Ja |
| Avstand mellom sykler (cm) | Ikke relevant |
| Strømtilkobling | Ikke relevant |
| Sykkelen kan låses til sykkelstativet | Ja |
| Låser stativet til bilen | Ja |
| Låser følger med | Ja |
| Passer stangtype | AeroBar, ProBar, SlideBar, Wingbar |
| Trenger adapter til stang | Adapter nødvendig THU889-5 for SquareBar |
| Produktet veier | 4,2 |
