Thule Vector Alpine, 380L

Thule Vector Alpine, 380L
Den nye Thule Vector alpine i sort er en unik lasteboks som er den perfekte blandingen av eleganse og førsteklasses funksjoner. Den er elegant, har et sporty design med sømløs integrering av lokket og bunnen som passer godt til enhver bil. Den hvite innsiden av lokket, kombinert med LED-lys, legger til rette for lasting og lossing om kvelden. Boksen kommer også med oppbevaringstrekk og selvsagt to nøkler.
Innvendige mål: 204.5 x 78 x 28 cm
Høyde over takstativ: 28,4 cm
Maksimal skilengde: 200cm (noe lenger om de legges diagonalt)
Vekt: 30 kg
- På lager: 1
- Varenummer
- THU613501
- Farge
- Sort
Beskrivelse / Thule Vector Alpine, 380L
Thule Vector Alpine - markedets råeste skiboks !
En unik takboks som er den perfekte blandingen av form og funksjon.
Vector Alpine her et elegant, sporty design med sømløs integrering av lokket og bunnen som passer godt til enhver bil.
Førsteklasses interiør med integrert lys og filt i bunnen for økt beskyttelse av utstyret. Noe som hever brukeropplevelsen langt over konkurrentene.
Forsterket lokk sørger for enkel åpning og lukking fra begge sider
Det hvite innsiden av lokket, kombinert med LED-lys gjør det lettere å så og legger til rette for lasting og lossing om kvelden.
SlideLock-system – separate låse- og åpnefunksjoner låser lokket automatisk på plass, og angir når boksen er sikkert lukket.
Lett å montere takket være det velprøvde hurtigmonteringssystemet PowerClick. Den integrerte dreiemomentindikatoren klikker når den er ordentlig montert, og sørger for rask og sikker montering.
Den foroverlente posisjonen på biltaket gjør at du har full tilgang til bagasjerommet, samtidig som det er minimal fare for å komme borti lasteboksen
Inkludert et Thule Box Lid Cover for å beskytte boksen fra riper og støv under oppbevaring.
Mer informasjon
| Ean | 0910212709472 |
|---|---|
| Produsent | Thule |
| Farge | Sort |
| Takboks Lengde (cm) | 228 |
| Volum (Liter) | 380 |
| Innvendig dimensjoner i cm (l x b x h) | 204,5x78x28cm |
| Lastekapastiet (Kg) | 75kg |
| Festesystem | PowerClick |
| Låser følger med | Ja |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Hvor mange par ski har du? | 6 par |
| Lastekapasistet snøbrett | 3-5 stk |
| Maksimal lengde på skiene (cm) | 200cm |
| Passer stangtype | AeroBar, ProBar, Wingbar, Squarebar |
| Produktet veier | 30 |
