Thule EasyFold XT 2 - 13 pin, 2 sykler


Thule EasyFold XT 2 - 13 pin, 2 sykler
Sammenleggbart, kompakt og brukervennlig sykkelstativ for to sykler på tilhengerfeste
Thule Easyfold er også tilpasset el-sykler med maksvekt på 30kg pr sykkel.
- Godkjent el-sykler
- Inntil 2 sykler
- Leveres ferdig montert
- Nedfellbart
- Ikke på lager
- Varenummer
- THU933100
- Farge
- Aluminium
Beskrivelse / Thule EasyFold XT 2 - 13 pin, 2 sykler
Thule EasyFold XT 2 Sykkelstativ for to sykler.
Thule EasyFold er sammenleggbart for enkel montering, håndtering og oppbevaring.
Lastekapasitet på hele 30kg pr sykkel gjør det mulig å transportere elsykler og tunge terrengsykler.
Enkel festing av syklene med rammeholdere som har låsbare Thule AccuTight momentbegrensnings skruknotter som «klikker» når de når optimalt moment - ikke for hardt og ikke for løst.
Stor avstand mellom hjulholderne gjør det også mulig å transportere større sykler med stor akselavstand.
Justerbare pumpespenner med ekstra lange hjulstropper gjør det enkelt å feste hjulene (opptil 4.7"), og transport av sykler med ekstra kraftige hjul slik som Fatbikes er mulig uten tilleggsutstyr.
Smart fotpedalvipping for enkel tilgang til bagasjerommet selv med sykler er montert på stativet.
Integrerte bærehåndtak gjør det enkelt å bære stativet til og fra bilen for montering.
Leveres ferdigmontert - ikke behov for verktøy og enkelt å feste det på bilen.
Låser syklene til sykkelstativet og sykkelstativet til hengerfestet (låser følger med)
Mer informasjon
| Ean | 7313020077338 |
|---|---|
| Produsent | Thule |
| Farge | Aluminium |
| Plassering på bil | Hengerfeste |
| Festepunkt sykkel | Ramme |
| Lastekapastiet (Kg) | 60 |
| Passer rammedimensjoner | 22-80mm |
| Maks akselavstand | 1300mm |
| Maks hjulstørrelse | 29 in |
| Maksimums dimensjoner for ovale rammer | Ikke oppgitt |
| Kompatibel med sykler med gjennomakslinger | Ja |
| Passer til takstativer med 20 x 20 mm T-spor | Ikke relevant |
| Passer til takstativer med 24 x 30 mm T-spor | Ikke relevant |
| Passer til SquareBar | Ikke relevant |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Antall sykler | 2 sykler |
| Vippefunksjon | Ja |
| Godkjent for el-sykkel | Ja |
| Baklys | Ja |
| Maksvekt pr sykkel (Kg) | 30 |
| Sammenleggbar | Ja |
| Avstand mellom sykler (cm) | 22cm |
| Strømtilkobling | 13-pin |
| Sykkelen kan låses til sykkelstativet | Ja |
| Låser stativet til bilen | Ja |
| Låser følger med | Ja |
| Produktet veier | 17,64 |
