Thule EasyFold XT 3 sort 13-pin, 3 sykler
calcActive())">
UTGÅTT MODELL

Thule EasyFold XT 3 sort 13-pin, 3 sykler
Denne modellen er UTGÅTT. Erstattet av nye Thule EasyFold 3
Thule EasyFold XT 3 sykkelstativ for hengerfeste er et fullt sammenleggbart, kompakt og brukervennlig sykkelstativ for et bredt utvalg av sykler og elsykler. Det er enkelt å laste med tunge sykler, og med den valgfrie lasterampen er det enda enklere. Dette solide sykkelstativet gir deg også full tilgang til bagasjerommet selv når syklene er lastet. Fold sykkelstativet til en kompakt størrelse og oppbevar det i bagasjerommet.
- Ikke på lager
- Varenummer
- THU934107
- Farge
- Sort
kr 0,00
Beskrivelse / Thule EasyFold XT 3 sort 13-pin, 3 sykler
- Fullstendig sammenleggbart for enkel montering, håndtering og oppbevaring
- Høy lastekapasitet gjør det mulig å transportere elsykler og tunge terrengsykler
- Enkel festing av syklene med avtakbare rammeholdere med låsbare Thule AcuTight-momentbegrensningsknotter som klikker når de når optimalt moment
- Stor avstand mellom hjulholderne gjør det mulig å transportere kraftige sykler med stor akselavstand
- Justerbare pumpespenner med ekstra lange hjulstropper gjør det enkelt å feste hjulene (opptil 4.7"), og transport av sykler med ekstra kraftige hjul er mulig
- Smart fotpedalvipping for enkel tilgang til bagasjerommet selv når sykler er monter
- Enkelt å montere og justere sykkelstativet før strammehåndtaket lukkes, takket være stabiliteten i hengerfestet
- Ergonomisk transport av sykkelstativet takket være integrerte transporthjul og bærehåndtak
- Ferdigmontert, ikke behov for verktøy
- Lås syklene til sykkelstativet og sykkelstativet til hengerfestet (låser følger med)
Mer informasjon
| Ean | 091021457010 |
|---|---|
| Produsent | Thule |
| Farge | Sort |
| Plassering på bil | Hengerfeste |
| Festepunkt sykkel | Ramme |
| Lastekapastiet (Kg) | 60 kg |
| Passer rammedimensjoner | 22–80 mm |
| Maks akselavstand | 1300 mm |
| Maks hjulstørrelse | 29" |
| Maks dekkbredde | 3" (4,7" med Thule XXL Fatbike Wheel Straps) |
| Kompatibel med sykler med gjennomakslinger | Ikke relevant |
| Passer til takstativer med 20 x 20 mm T-spor | Ikke relevant |
| Passer til takstativer med 24 x 30 mm T-spor | Ikke relevant |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Antall sykler | Inntil 3 sykler |
| Vippefunksjon | Ja |
| Godkjent for el-sykkel | Ja |
| Baklys | Ja |
| Maksvekt pr sykkel (Kg) | 30 kg |
| Sammenleggbar | Ja |
| Avstand mellom sykler (cm) | 22/19 cm |
| Strømtilkobling | 13-pin |
| Sykkelen kan låses til sykkelstativet | Ja |
| Låser stativet til bilen | Ja |
| Låser følger med | Nei |
| Produktet veier | 23,1 kg |