Thule Easyfold XT 2, Sort 13-pin
calcActive())">
Utgått modell

Thule Easyfold XT 2, Sort 13-pin
Et sammenleggbart, kompakt og brukervennlig sykkelstativ for hengerfeste, for alle typer sykler.
- Ikke på lager
- Varenummer
- THU933107
- Farge
- Sort
kr 0,00
Beskrivelse / Thule Easyfold XT 2, Sort 13-pin
Sort sammenleggbar sykkelholder for alle typer sykler
Egenskaper
- Fullstendig sammenleggbart for enkel montering, håndtering og oppbevaring
- Høy lastekapasitet gjør det mulig å transportere elsykler og tunge terrengsykler
- Enkel festing av syklene med avtakbare rammeholdere med låsbare Thule AcuTight-momentbegrensningsknotter som klikker når de når optimalt moment
- Stor avstand mellom hjulholderne gjør det mulig å transportere kraftige sykler med stor akselavstand
- Justerbare pumpespenner med ekstra lange hjulstropper gjør det enkelt å feste hjulene (opptil 4.7"), og transport av sykler med ekstra kraftige hjul er mulig
- Myke gummibeskyttere for felgene som beskytter hjulfelgene mot skade og riper når de er festet til sykkelstativet
- Smart fotpedalvipping for enkel tilgang til bagasjerommet selv når sykler er monter
- Enkelt å montere og justere sykkelstativet før strammehåndtaket lukkes, takket være stabiliteten i hengerfestet
- Ergonomisk transport av sykkelstativet takket være integrerte bærehåndtak
- Ferdigmontert, ikke behov for verktøy
- Inkluderer Thule EasyFold XT Carrying Bag for å beskytte deg og bilen mot skitt under transport og oppbevaring av sykkelstativet
- Lås syklene til sykkelstativet og sykkelstativet til hengerfestet (låser følger med)
Mer informasjon
| Ean | 0910218520064 |
|---|---|
| Produsent | Thule |
| Farge | Sort |
| Plassering på bil | Hengerfeste |
| Festepunkt sykkel | Ramme |
| Lastekapastiet (Kg) | 60 kg totalt |
| Passer rammedimensjoner | 22-80 mm |
| Maks akselavstand | 1300 mm |
| Maks hjulstørrelse | 29 tommer |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Antall sykler | 2 sykler |
| Vippefunksjon | Ja |
| Godkjent for el-sykkel | Ja |
| Baklys | Ja |
| Maksvekt pr sykkel (Kg) | 30 kg |
| Sammenleggbar | Ja |
| Avstand mellom sykler (cm) | 22 cm |
| Strømtilkobling | 13 pin (vi har adapter til 7-pin) |
| Sykkelen kan låses til sykkelstativet | Ja |
| Låser stativet til bilen | Ja |
| Låser følger med | Ja |
| Produktet veier | 18 |