Thule EuroWay G2, 3 sykler
calcActive())">
Thule EuroWay G2, 3 sykler
Lett og kompakt sykkelholder for hengerfeste tilpasset daglig bruk. Du frakter inntil 3 sykler med maksimalt 24 kg pr sykkel. Lås på både holder og sykler.
Kan vippes ned for enkel tilgang til bagasjerom.
- På lager: 3
- Varenummer
- THU922020
- Farge
- Aluminium
kr 6 799,00
Beskrivelse / Thule EuroWay G2, 3 sykler




Mer informasjon
| Ean | 7313020067056 |
|---|---|
| Produsent | Thule |
| Farge | Aluminium |
| Plassering på bil | Hengerfeste |
| Festepunkt sykkel | Ramme |
| Lastekapastiet (Kg) | 51 kg |
| Passer rammedimensjoner | 22-80 mm |
| Maks akselavstand | 19 cm |
| Maks hjulstørrelse | 29" |
| Maks dekkbredde | 2.35" |
| Maksimums dimensjoner for ovale rammer | 22-80 mm |
| Kompatibel med sykler med gjennomakslinger | Festes i ramme |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Antall sykler | Inntil 3 sykler |
| Vippefunksjon | Ja |
| Baklys | Ja |
| Maksvekt pr sykkel (Kg) | 24 kg |
| Sammenleggbar | Nei |
| Strømtilkobling | 13-pin kontakt |
| Sykkelen kan låses til sykkelstativet | Ja |
| Låser stativet til bilen | Ja |
| Låser følger med | Nei |
| Produktet veier | 16.5 |
