Thule Force 3 XL, 500L

Thule Force 3 XL, 500L
Den største takboksen i Force 3 serien fra Thule. Allsidig takboks for familien – sommer som vinter. Mye plass til ski, bagasje, barnevogn m.m.
Thule Force 3 lasteboks er laget for den aktive familien, og tilbyr en robust løsning for bruk året rundt. Enten du skal på helgeeventyr eller trenger ekstra lagringsplass til hverdagen, leverer denne lasteboksen pålitelig ytelse. Tilgjengelig i flere størrelser for å passe en rekke kjøretøy og livsstiler, kan dens tøffe AeroSkin-overflate håndtere kravene til daglig bruk, samtidig som den sikrer langvarig holdbarhet og funksjonalitet.
Ytre dimensjoner: 215 x 87 x 43 cm
Indre dimensjoner: 207 x 75 x 37 cm
Volum: 500 L
Høyde over takstativ: 40.2 cm
Vekt: 22 kg
- Ikke på lager
- Varenummer
- THU645800
- Farge
- Sort matt
Beskrivelse / Thule Force 3 XL, 500L
Mer informasjon
| Ean | 197074660398 |
|---|---|
| Produsent | Thule |
| Farge | Sort matt |
| Takboks Lengde (cm) | 215 |
| Volum (Liter) | 500 liter |
| Innvendig dimensjoner i cm (l x b x h) | 207x75x37cm |
| Lastekapastiet (Kg) | 75kg |
| Festesystem | Powerclick |
| Låser følger med | Ja |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Hvor mange par ski har du? | 7 par |
| Lastekapasistet snøbrett | 3-5 stk |
| Maksimal lengde på skiene (cm) | 195cm |
| Skiholder | Kan kjøpes som ekstrautstyr |
| Passer stangtype | AeroBar, SquareBar, Wingbar, Squarebar, Wingbar EVO, WingBar Edge, WingBar EVO Edge, Flushbar, Menabo |
| Trenger adapter til stang | Adapter 697604 nødvendig for Probar og Slidebar |
| Produktet veier | 22 |
