Thule Motion 3 L, 450 Liter
calcActive())">
÷7%

Thule Motion 3 L, 450 Liter
Thule 639700 Motion 3 Large takboks 450 Liter
- Ikke på lager
- Varenummer
- THU639700
- Farge
- Sort
kr 9 999,00
kr 9 299,00
Beskrivelse / Thule Motion 3 L, 450 Liter
THULE MOTION 3 L - stilfull takboks med forward design for montering på de aller fleste biler uten fare for konflikt med bakluke.
Aerodynamisk profil med senket nese for mindre luftmotstand og drivstoff forbruk.
Meget enkel å montere med Thules patenterte PowerClick monteringssystem. Solid lokk med SlideLock låsesystem som er enkelt å betjene selv med hansker på.
Lokket kan som på alle andre Thule bokser åpnes fra begge sider.
Mer informasjon
| Ean | 197074565914 |
|---|---|
| Produsent | Thule |
| Farge | Sort |
| Takboks Lengde (cm) | 195 |
| Volum (Liter) | 450 Liter |
| Innvendig dimensjoner i cm (l x b x h) | 182x72x38cm |
| Lastekapastiet (Kg) | 75kg |
| Festesystem | Powerclick |
| Låser følger med | Ja |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Hvor mange par ski har du? | 7 par |
| Lastekapasistet snøbrett | 3-5 stk |
| Passer stangtype | AeroBar, Wingbar, Squarebar, Wingbar EVO, WingBar Edge, WingBar EVO Edge, Flushbar, Menabo |
| Trenger adapter til stang | Adapter 697604 nødvendig for Probar og Slidebar |
| Produktet veier | 20kg |
