Thule Motion 3 M, 400L
calcActive())">
Thule Motion 3 M, 400L
Thule Motion 3 Medium takboks på 400L. Boksen bygger 40cm fra toppen av takstativet. Om du måler fra midt på festet til det fremste feste til takstativet og bak til åpen bakluke, trenger du minimum 114,7 cm for at denne boksen skal passe til din bil.
Ytre mål: 175 x 84 x 44 cm
Indre mål: 164 x 69 x 39 cm
Vekt: 17kg
- På lager: 2
- Varenummer
- THU639200
- Farge
- Sort
kr 8 999,00
Beskrivelse / Thule Motion 3 M, 400L




THULE MOTION 3 M - stilfull takboks med forward design for montering på de aller fleste biler uten fare for konflikt med bakluke.
Aerodynamisk profil med senket nese for mindre luftmotstand og drivstoff forbruk.
Meget enkel å montere med Thules patenterte PowerClick monteringssystem. Solid lokk med SlideLock system som er enkelt å betjene selv med hansker på.
Lokket kan som på alle andre Thule bokser åpnes fra begge sider.
Mer informasjon
| Ean | 197074565860 |
|---|---|
| Produsent | Thule |
| Farge | Sort |
| Takboks Lengde (cm) | 175 |
| Volum (Liter) | 400 liiter |
| Innvendig dimensjoner i cm (l x b x h) | 164x69x39 cm |
| Lastekapastiet (Kg) | 75kg |
| Festesystem | Powerclick |
| Låser følger med | Ja |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Hvor mange par ski har du? | 6 par |
| Lastekapasistet snøbrett | 3-4 stk |
| Maksimal lengde på skiene (cm) | 162cm |
| Skiholder | Kan kjøpes som ekstrautstyr |
| Passer stangtype | AeroBar, SquareBar, Wingbar, Wingbar EVO, WingBar Edge, WingBar EVO Edge, Flushbar |
| Trenger adapter til stang | Adapter 697604 nødvendig for Probar og Slidebar |
| Produktet veier | 17kg |
