Thule Vector L, 430L

Thule Vector L, 430L
En unik takboks som er den perfekte blandingen av eleganse og førsteklasses funksjoner. Den lange og slanke profilen gjør at denne passer godt til større stasjonsvogner og SUV´er. Maksimal skilengde er 205cm og du får plass til 4-6 par ski.
Denne eksklusive takboksen kommer med filtdekket bunn, innvendig LED-lys og oppbevaringstrekk for å beskytte mot riper.
Kombiner gjerne med Thule Wingbar Evo Edge i sort! Utolig lekkert og sporty.
Innvendige mål: 204.5 x 78 x 32.5 cm
Høyde over takstativ: 35.5 cm
Maksimal skilengde: 205cm (noe lenger om de legges diagonalt)
Vekt: 30 kg
- Ikke på lager
- Varenummer
- THU613701
- Farge
- Sort
Beskrivelse / Thule Vector L, 430L
Egenskaper Thule Vector Large takboks
- Et elegant, sporty design med sømløs integrering av lokket og bunnen som passer godt til enhver bil
- Førsteklasses interiør med integrert lys og filt i bunnen for økt beskyttelse av utstyret. Noe som hever brukeropplevelsen. I tillegg til LED-belysningen, er også lokket lakkert hvit på innsiden, slik at du skal får god oversikt.
- Forsterket lokk sørger for enkel åpning og lukking fra begge sider
- Den hvite innsiden av lokket, kombinert med LED-lys, legger til rette for lasting og lossing om kvelden
- SlideLock-system – separate låse- og åpnefunksjoner låser lokket automatisk på plass, og angir når boksen er sikkert lukket
- Lett å montere takket være hurtigmonteringssystemet PowerClick. Den integrerte dreiemomentindikatoren klikker når den er ordentlig montert, og sørger for rask og sikker montering
- Den foroverlente posisjonen på biltaket gjør at du har full tilgang til bagasjerommet, samtidig som det er minimal fare for å komme borti lasteboksen
Riktig oppbevaring
Det medfølger et Thule Box Lid Cover for å beskytte boksen fra riper og støv under oppbevaring. Du bevarer dermed den blanke lakken på takboksen lengst mulig. Husk at boksen må rengjøres før du benytter trekket.
Til Thules eksklusive Vector takbokser anbefaler vi:
Vector er en premium skiboks som vil ta seg godt ut over tid. Det er da spesielt viktig å ta godt vare på den, samtidig med at du gjør det enklest mulig å få takboksen av og på bilen. Vi anbefaler at du ser nærmere på Thule Multilift heis til takboks. Denne enkle heisen festes i garasjetaket/carporten og lar en person enkelt ta takboksen av og på bilen alene.
Lavtbyggende og aerodynamisk takstativ til Thule Vector takboks
Når du skal velge takstativ og ønsker en optimal løsning ift støy og lasteevne, anbefaler vi Thule Wingbar Evo Edge i sort (tar seg godt ut om alt er sort på taket). Dette er det mest aerodynamiske takstativet fra Thule. Lavtbyggende med en profil som kurver seg fra bilens tak og over i takstativet. Det har også T-spor som gjør det svært enkel montering av f.eks sykkelholder. Her finner du riktig takstativ til din bil
Mer informasjon
| Ean | 0910215363336 |
|---|---|
| Produsent | Thule |
| Farge | Sort |
| Takboks Lengde (cm) | Lang |
| Volum (Liter) | 430 liter |
| Innvendig dimensjoner i cm (l x b x h) | 204.5 x 78 x 32.5 cm |
| Lastekapastiet (Kg) | 75 kg |
| Festesystem | PowerClick |
| Låser følger med | Ja |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Hvor mange par ski har du? | 1 par, 2 par, 3 par, 4 par, 5 par, 6 par |
| Lastekapasistet snøbrett | 3-5 stk |
| Maksimal lengde på skiene (cm) | 205 cm |
| Trenger adapter til stang | Adapter er nødvendig: Thule T-spor adapter 697-6 |
| Produktet veier | 30 kg |
