Thule VeloCompact 3 - 13-pin, 3 sykler
Thule VeloCompact 3 - 13-pin, 3 sykler
Ny oppgradert modell fra Thule, med blant annet nye baklykter! Lett og kompakt sykkelstativ for daglig bruk (for tre til fire sykler).
- Inntil 3 sykler, men kan utvides til 4 sykler med adapter
- Godkjent el-sykler
- Inntil 25kg pr sykkel. Maks 60 kg
- Nedfellbart
Denne holderen kommer med 13-pins kontakt. Sjekk kontakten ved siden av ditt hengerfeste, og se hvor mange "pinner" det er i kontakten. Vi har adapter mellom 7 og 13, samt 13 og 7.
- På lager: 2
- Varenummer
- THU926002
- Farge
- Aluminium
Beskrivelse / Thule VeloCompact 3 - 13-pin, 3 sykler
Thule 926 VeloCompact 3 egenskaper
Enkelt å montere og justere sykkelstativet før strammehåndtaket lukkes, takket være stabiliteten i hengerfestet
Lastekapasiteten kan økes til fire sykler ved å legge til en fjerde sykkeladapter
Enkel montering av sykler med avtakbare rammearmer med låsbare knotter
Uttrekkbare hjulholdere gjør det mulig å transportere sykler med stor hjulavstand
Smart fotpedalvipping for enkel tilgang til bagasjerommet selv når sykler er monter
Lange hjulstropper med pumpespenner gjør det enkelt å feste hjulene
Enkelt å legge sammen og oppbevare – passer til de fleste bagasjerom
Ferdigmontert, ikke behov for verktøy
Låser syklene til sykkelstativet og sykkelstativet til hengerfestet (låser medfølger)
Mer informasjon
| Ean | 7313020079721 |
|---|---|
| Produsent | Thule |
| Farge | Aluminium |
| Plassering på bil | Hengerfeste |
| Festepunkt sykkel | Ramme |
| Lastekapastiet (Kg) | 60 kg |
| Passer rammedimensjoner | 22-80mm |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Antall sykler | Inntil 4 sykler |
| Vippefunksjon | Ja |
| Baklys | Ja |
| Maksvekt pr sykkel (Kg) | 25 kg |
| Sammenleggbar | Ja |
| Strømtilkobling | 13- pins kontakt |
| Sykkelen kan låses til sykkelstativet | Ja |
| Låser stativet til bilen | Ja |
| Låser følger med | Ja |
| Produktet veier | 16 |
