Thule Motion 3 L, 450 Liter

Thule Motion 3 L, 450 Liter
Thule Motion 3 L Low, er en etterspurt og litt mindre utgave av bestselgeren, XL Low. Dette er en lavtbyggende takboks med lengde tilpasset kompakt SUV som f.eks Volvo EX30 eller Tesla Model 3. Selvfølgelig passer det til alle biler, siden den har universal innfestning med justering i lengderetningen. Med sine 370 liter volum, og maksimal innvendig lengde på 184cm, vil den ha noen begrensninger ift lange ski eller mye bagasje.
Innvendige dimensjoner: 184 x 72 x 29 cm
Utvendige dimensjoner: 194 x 87 x 35 cm
Høyde over takstativ: 31,5cm
Volum: 370 liter
- Ikke på lager
- Varenummer
- THU639300
- Farge
- Sort
Beskrivelse / Thule Motion 3 L, 450 Liter
Mer informasjon
| Produsent | Thule |
|---|---|
| Farge | Sort |
| Takboks Lengde (cm) | 195 |
| Volum (Liter) | 370 Liter |
| Innvendig dimensjoner i cm (l x b x h) | 184x72x29cm |
| Lastekapastiet (Kg) | 75kg |
| Festesystem | Powerclick |
| Låser følger med | Ja |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Hvor mange par ski har du? | 7 par |
| Lastekapasistet snøbrett | 3-5 stk |
| Maksimal lengde på skiene (cm) | 180cm |
| Skiholder | Nei. Kan kjøpes i tillegg |
| Passer stangtype | AeroBar, Wingbar, Squarebar, Wingbar EVO, WingBar Edge, WingBar EVO Edge, Flushbar, Menabo |
| Trenger adapter til stang | Adapter 697604 nødvendig for Probar og Slidebar |
| Produktet veier | 20kg |
