Thule Motion 3 XXL, 600 Liter
calcActive())">
Den største

÷8%

Thule Motion 3 XXL, 600 Liter
Thule Motion 3 XXL takboks 600 liter. For deg som har behov for mye ekstra plass !
Utvendig mål: 232 x 92 x 46 cm
Innvendig mål: 220 x 77 x 40 cm
Høyde over takstativ: 40 cm
- På lager: 1
- Varenummer
- THU639900
- Farge
- Sort
kr 12 999,00
kr 11 999,00
Beskrivelse / Thule Motion 3 XXL, 600 Liter
THULE MOTION 3 XXL - stilfull takboks med forward design for montering på de aller fleste biler uten fare for konflikt med bakluke.
Aerodynamisk profil med senket nese for mindre luftmotstand og drivstoff forbruk.
Meget enkel å montere med Thules patenterte PowerClick monteringssystem. Solid lokk med SlideLock låsesystem som er enkelt å betjene selv med hansker på.
Lokket kan som på alle andre Thule bokser åpnes fra begge sider.
Mer informasjon
| Ean | 197074565952 |
|---|---|
| Produsent | Thule |
| Farge | Sort |
| Takboks Lengde (cm) | 232 |
| Volum (Liter) | 600 Liter |
| Innvendig dimensjoner i cm (l x b x h) | 220x77x40cm |
| Lastekapastiet (Kg) | 75kg |
| Festesystem | Powerclick |
| Låser følger med | Ja |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Hvor mange par ski har du? | 7 par |
| Lastekapasistet snøbrett | 3-5 stk |
| Maksimal lengde på skiene (cm) | 215 cm |
| Skiholder | Kan kjøpes som ekstrautstyr |
| Passer stangtype | AeroBar, Wingbar, Squarebar, Wingbar EVO, WingBar Edge, WingBar EVO Edge, Flushbar, Menabo |
| Trenger adapter til stang | Adapter 697604 nødvendig for Probar og Slidebar |
| Produktet veier | 26kg |
