Thule 9051100 VeloLite Sykkelholder - 1 sykkel
Thule 9051100 VeloLite Sykkelholder - 1 sykkel
Thule VeloLite Sykkelholder for 1 stk sykkel
Perfekt løsning for deg som ikke har behov for å frakte flere sykler samtidig.
- På lager: 1
- Varenummer
- THU9051100
Beskrivelse / Thule 9051100 VeloLite Sykkelholder - 1 sykkel
Enkel, sikker og kompakt sykkeltransport
En kompaktsykkelholder laget for soloturer
Thule VeloLite 1-sykkel er en lettvekts sykkelholder som festes på tilhengerfestet, designet for når det bare er deg og sykkelen din. Enten du skal ut på en fokusert treningsøkt, hente en sykkel som er etterlatt på stasjonen, eller rett og slett ikke trenger å transportere flere sykler er denne kompakte holderen den perfekte løsningen. Den er liten, praktisk og tar minimalt med plass og kan enkelt oppbevares i bagasjerommet når den ikke er i bruk.
Lav profil, fast plattform
Thule VeloLite er bygget på en fast plattform, som hjelper med å holde plattformen lett. Den lave profilen og det rene designet gjør at du kan åpne bilens bagasjerom når det ikke er montert sykler – uten å fjerne plattformen.
Klar for byen – eller stien
Enten du sykler med en grus-sykkel, terrengsykkel eller bypendler, tilpasser Thule VeloLite seg til dine behov. De uavhengige sykkelarmene og det svingbare hodet passer til et bredt spekter av rammedesign og geometrier – fra 20 til 90 mm – og holder syklene dine sikre under transport. Kan også brukes på EL-sykler på max 25kg.
Mer informasjon
| Produsent | Thule |
|---|---|
| Plassering på bil | Hengerfeste |
| Festepunkt sykkel | Ramme |
| Lastekapastiet (Kg) | 25kg |
| Passer rammedimensjoner | 20-90mm |
| Maks dekkbredde | 3" |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Antall sykler | 1 sykkel |
| Vippefunksjon | Nei |
| Godkjent for el-sykkel | Ja |
| Baklys | Ja |
| Maksvekt pr sykkel (Kg) | 25kg |
| Sammenleggbar | Ja |
| Strømtilkobling | 13-pin |
| Sykkelen kan låses til sykkelstativet | Ja |
| Låser stativet til bilen | Ja |
| Låser følger med | Ja |
| Produktet veier | 10 |
