Thule VeloLite, 1 sykkel
Thule VeloLite, 1 sykkel
Perfekt sykkelholder for deg som har behov for holder til en sykkel på hengerfestet. Kan brukes til elsykkel om sykkelvekten ikke er over 25kg. Tips: Tar du ut sykkelbatteriet, vil redusere sykkelvekten med 2-5kg.
Holderen kan foldes sammen (42 x 77 x 20 cm) og enkelt plasseres i bilens bagasjerom. Holderen kan ikke tiltes ned når den er montert på hengerfeste, men kan foldes ned når den ikke har sykkel påmontert. Du kan dermed åpne de aller fleste bagasjerom helt uproblematisk.
Du kan låse holderen fast i bilen og sykkelen fast i holderen med de medfølgende integrerte låsene.
Dette er en sykkelholder som egner seg godt til kjøring til og fra trening (kan brukes til karbonrammer), henting av barn som ikke vil sykle hjem. Anbefales.
Vekt: 9.5 kg
Mål sammenslått: 42 x 77 x 20 cm
Mål ved bruk: 42 x 122 x 20 cm
Skiltplate kjøpes separat
- Ikke på lager
- Varenummer
- thu9051100
- Farge
- Sort
Beskrivelse / Thule VeloLite, 1 sykkel
Enkel, sikker og kompakt sykkeltransport
En kompakt bærer laget for soloturer
Thule VeloLite 1-sykkel er en lettvekts sykkelholder som festes på tilhengerfestet, designet for når det bare er deg og sykkelen din. Enten du skal ut på en fokusert treningsøkt, hente en sykkel som er etterlatt på stasjonen, eller rett og slett ikke trenger hele familieholderen, er denne kompakte holderen den perfekte følgesvennen. Den er liten, praktisk og tar minimalt med plass og kan enkelt oppbevares i bagasjerommet når den ikke er i bruk.


Lav profil, fast plattform
Thule VeloLite er bygget på en fast plattform, som hjelper med å holde plattformen lett. Den lave profilen og det rene designet gjør at du kan åpne bilens bagasjerom når det ikke er montert sykler – uten å fjerne plattformen.
Klar for byen – eller stien
Enten du sykler med en gravel-sykkel, terrengsykkel eller bypendler, tilpasser Thule VeloLite seg til dine behov. De uavhengige sykkelarmene og det svingbare hodet passer til et bredt spekter av rammedesign og geometrier – fra 20 til 90 mm – og holder syklene dine sikre under transport.


Felles ned til liten størrelse
Plattformen kan foldes for kompakt lagring og har integrerte lys og en skiltplateholder, noe som gjør den fullt lovlig på veien. Thule VeloLite er tilgjengelig i 1-, 2- og 3-sykkelversjoner for å passe din livsstil.
Mer informasjon
| Produsent | Thule |
|---|---|
| Farge | Sort |
| Plassering på bil | Hengerfeste |
| Festepunkt sykkel | Ramme |
| Lastekapastiet (Kg) | 25 kg |
| Passer rammedimensjoner | 20-90 mm |
| Maks dekkbredde | 3" |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Antall sykler | 1 sykkel |
| Vippefunksjon | Nei |
| Godkjent for el-sykkel | Ja |
| Baklys | Nei |
| Maksvekt pr sykkel (Kg) | 25 kg |
| Sammenleggbar | Ja |
| Strømtilkobling | 13-pin |
| Sykkelen kan låses til sykkelstativet | Ja |
| Låser stativet til bilen | Ja |
| Låser følger med | Ja |
| Produktet veier | 9.5 kg |
