Thule VeloSpace 3, 3 sykler - Kan utvides til 4


Thule VeloSpace 3, 3 sykler - Kan utvides til 4
Thule VeloSpace 3 monteres raskt og sikkert på bilens tilhengerfeste. De avtakbare og justerbare festearmene gjør det enkelt å laste og sikre syklene individuelt. Den smarte fotbetjente vippefunksjonen gir enkel tilgang til bagasjerommet – selv når syklene står montert på stativet.
Fordeler med Thule VeloSpace 3
- Plass til 3 sykler – kan utvides til 4 sykler
- Perfekt til elsykler og tunge sykler
- Maks lastekapasitet på 60 kg
- Passer sykler med lang akselavstand opptil 1350 mm
- Ekstra brede hjulholdere for brede dekk og fatbikes
- Praktisk vippefunksjon for tilgang til bagasjerom
- Sammenleggbar konstruksjon for enkel oppbevaring
- Enkel montering på tilhengerfeste
- Låsbare sykler og stativ for økt sikkerhet
- Ikke på lager
- Varenummer
- THU9033100
- Farge
- Sort
Beskrivelse / Thule VeloSpace 3, 3 sykler - Kan utvides til 4
Thule VeloSpace 3 er en allsidig, robust og brukervennlig sykkelplattform
Bygget på velprøvd system over mange år og forbedret i alle detaljer
Thule VeloSpace 3 er et sykkelstativ som monteres på tilhengerfestet og kombinerer pålitelig ytelse med smarte designoppdateringer. Det kan frakte sykler av nesten alle typer – inkludert tyngre el-sykler og barnesykler – noe som gjør det til et fleksibelt valg for aktive livsstiler, familieturer eller daglig sykling.
Fleksibelt og sikkert feste
Sykkelarmssystemet har uavhengige armer med roterende hode og stroppfeste, som sikrer en sikker passform for et bredt spekter av ramme størrelser og fasonger, inkludert karbonrammer.
Utformet for krevende bruk
Thule VeloSpace 3 støtter akselavstander opptil 1350 mm og individuelle sykkelvekter opptil 30 kg. Den solide plattformen og gjennomtenkte konstruksjonen holder sykler stabile på veien og tilbyr en generøs avstand på 25 cm mellom syklene for å redusere risikoen for kontakt mellom sykler. Man kan montere fatbike sykler med inntil 3" brede dekk og inntil 4,7" brede dekk ved bruk av ekstra lange stropper (kjøpes separat)


Praktisk ned til detaljene
Til tross for sin sjenerøse kapasitet, er Thule VeloSpace 3 kompakt og brukervennlig. Funksjoner som stroppfeste, verktøyfri montering og en sammenleggbar U-ramme gjør den enkel å bruke, oppbevare og håndtere hver dag. Med Thule VeloSpace Bike Adapter (selges separat), kan du utvide sykkelstativet til å frakte 4 sykler.
Mer informasjon
| Produsent | Thule |
|---|---|
| Farge | Sort |
| Plassering på bil | Hengerfeste |
| Festepunkt sykkel | Ramme |
| Lastekapastiet (Kg) | 60kg |
| Passer rammedimensjoner | 20-90mm |
| Maks akselavstand | 1350mm |
| Maks dekkbredde | 3" (4,7" med Thule ekstra lange hjulstropper) |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Antall sykler | Inntil 3 sykler |
| Vippefunksjon | Ja |
| Godkjent for el-sykkel | Ja |
| Baklys | Ja |
| Maksvekt pr sykkel (Kg) | 30kg |
| Sammenleggbar | Nei |
| Avstand mellom sykler (cm) | 19 cm |
| Strømtilkobling | 13-pin |
| Sykkelen kan låses til sykkelstativet | Ja |
| Låser stativet til bilen | Ja |
| Låser følger med | Ja |
| Produktet veier | 21,1 |
