Thule VeloCompact F 3 - FIX4BIKE, 3 sykler
Thule VeloCompact F 3 - FIX4BIKE, 3 sykler
3-sykkels plattform med stativ for hengerfeste 13-pins for FIX4BIKE svart/aluminium.
- Kompakt og lett
- Tilgang til bagasjerommet selv når sykler er montert.
- Kan utvides til et 4-sykkelstativ
Thule VeloCompact F er et kompakt og lett sykkelstativ for hverdagsbruk, med plass til opptil fire sykler. Det er det ideelle valget for en rekke sykkelstiler, inkludert landeveissykler, elsykler eller terrengsykler. Selv når syklene er lastet har du fortsatt tilgang til bagasjerommet. Med Thule VeloCompact 4th Bike Adapter (selges separat) kan sykkelstativet utvides til å bære 4 sykler. Dette kompakte sykkelstativet til hverdagsbruk kan også foldes sammen og blir lite nok til å oppbevares i bagasjerommet på de fleste biler.
- Ikke på lager
- Varenummer
- THU961500
- Farge
- Aluminium
Beskrivelse / Thule VeloCompact F 3 - FIX4BIKE, 3 sykler
Mer informasjon
| Ean | 7313020092508 |
|---|---|
| Produsent | Thule |
| Farge | Aluminium |
| Plassering på bil | Hengerfeste |
| Festepunkt sykkel | Ramme |
| Lastekapastiet (Kg) | 60 kg |
| Passer rammedimensjoner | 22–80 mm |
| Maks akselavstand | 1300 mm |
| Maks hjulstørrelse | 29" |
| Maks dekkbredde | 3" |
| Kompatibelt med One Key-systemet | Ja |
| Antall sykler | Inntil 3 sykler |
| Vippefunksjon | Ja |
| Godkjent for el-sykkel | Ja |
| Baklys | Ja |
| Maksvekt pr sykkel (Kg) | 25 kg |
| Sammenleggbar | Ja |
| Avstand mellom sykler (cm) | 19 cm |
| Strømtilkobling | 13 pin (vi har adapter til 7-pin) |
| Sykkelen kan låses til sykkelstativet | Ja |
| Låser stativet til bilen | Ja |
| Låser følger med | Ja |
| Produktet veier | 18,2 kg |
